יוני אימוני כושר אישיים
 
 
 
 
077-3164821
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קצת עליי

 
 
 
 
 
 
 
הכל התחיל מזה שסבלתי מעודף משקל בעצמי. עד שיום אחד החלטתי לעשות שינוי, ולקחתי את עצמי בידיים. התחלתי בתהליך, אני נראה טוב ואוהב את איך שאני נראה וגם המדדים הבריאותיים שלי השתפרו משמעותית. ברגע שהתחלתי להאמין בעצמי, ולעבוד קשה – הצלחתי להשיג תוצאות. הקילוגרמים התחילו לרדת בקצב, ובכל פעם שהייתי מביט בעצמי במראה – הייתי הכי גאה בעצמי. תחושת הסיפוק היתה אדירה.
 

איך זה קרה? התחלתי לשלב בין אימוני ספורט לבין תזונה מאוזנת.

 
הלכתי לדיאטנית שהתאימה לי תפריט, השקעתי באימונים, והתוצאה לא איחרה לבוא. הורדתי כ- 20 קילו ממשקלי באופן הדרגתי. פתאום חוויתי חיים חדשים, שפתחו בפניי דלתות והביאו לי הזדמנויות חדשות ומדהימות. הרגשתי סופסוף שאני חי, אבל באמת!
 

את החוויה המדהימה האישית שלי, רציתי להעביר הלאה.

 
לעזור לכמה שיותר אנשים לעשות את השינוי, להרגיש נפלא ולהיראות מדהים. מה שאני עצמי חוויתי כל כך שימח אותי, שהחלטתי שזו השליחות שלי. כך החלטתי לבנות קריירה בענף הספורט והתזונה.
 
 
 

הלכתי ללמוד בוינגייט, הוכשרתי וקיבלתי 10 תעודות בתחומים ספורטיביים:

 
 
  • מאמן חדר כושר
  • מאמן כושר לקטינים
  • מדריך קיקבוקסינג
  • מדריך ספינינג
  • מאמן אאוטדור פיטנס
 
 
 
  • מאמן TRX
  • מדריך הליכה נורדית
  • מאמן קרוס פיט
 
 
 
 
איך זה עוזר לכם? כי כמאמן ספורט שהוכשר בתחומים רבים, אני יכול לעזור לכם לעלות על דרך המלך. אני אתאים לכם את האימון האידיאלי עבורכם, כדי שתוכלו באמת לראות תוצאות וגם ליהנות מהדרך: אם אימון מסוג מסוים לא מתאים עבורכם, נחליף לכם אימון. עם אימון מסוג מסוים מפסיק לאתגר אתכם, נשנה לכם אימון.

אני עובד עם לקוחות פרטיים, אחד-על-אחד, בקבוצות, או מגיע עד אליכם הביתה, כדי לשמור על בריאותכם או כדי לשקם אותה, ומלווה אתכם משלב התזונה דרך האימונים.

כמי שחי ונושם את עולם הספורט והתזונה, אני מאמין בו כדרך לשינוי חיים אמיתי שמביא לשינוי המיוחל. אני מאמין בכם, ויודע שאתם מסוגלים להשיג את המטרה שלכם!
 
אז לא הגיע הזמן לקום מהספה? בואו נדבר, ניפגש ואלווה אתכם לאורך כל התהליך. תיראו שביחד, גם השמיים הם לא הגבול: 077-3164821
 
 
 
 
 
 
 
 
יוני אימוני כושר אישיים
 
 
 
יוני אימוני כושר