יוני אימוני כושר אישיים
 
 
 
 
077-3164821
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

האימונים שלי

 
 
 
 
 
 
 
אם אתם רוצים להיכנס לכושר, לרדת במשקל, להיות בריאים יותר ולהיראות טוב ואתם מרגישים שאתם צריכים זריקת מוטיבציה או דחיפה – אני כאן בשבילכם.

אני מעניק לכם את היחס האישי, ההדרכה הצמודה ומתאים לכם את האימון הגופני ואת התפריט התזונתי במדויק למטרות שלכם, ועושה את הכול כדי שתוכלו להתמיד בתהליך ולראות סופסוף תוצאות!
 

אז איזה אימוני כושר אני מציע?

 
כל האימונים כוללים התייחסות למשקל גוף וקורדינציה, כוח מתפרץ, חזרות, חזרות לירידה, עלייה בביטחון האישי , עלייה במסת שריר, עמידה וחיטוב ועוד. אשמח לאמן אתכם בכל אחד משיטות האימון הבאות:

  • ספינינג – פעילות אירובית על אופניים נייחים. הפעילות מתבצעת בחדר הכושר או בביתכם, תוך שליטה מקסימלית על דרגות הקושי והמאמץ בזמן הפעילות. שליטה זו מאפשרת לבנות תוכניות אימון בהתאמה אישית. כל שיעור נמשך כ- 50 דקות בממוצע, שבהן תיפרדו בערך מ- 1,000 קלוריות.
  • קיקבוקס – שיטת אימון אפקטיבית המשלבת אלמנטים מעולם הלחימה כמו בעיטות ואגרופים, תוך שילוב פעילות גופנית מאומצת. השיטה נחשבת לאחת הפופלריות לחיטוב הגוף ולשריפת שומנים, וניתן להתאמן בה בכל מקום.
  • אימוני חדר כושר – אני מאמן את כל הגילאים, וגם מכין מתבגרים לשירות קרבי. לכל מתאמן אני מתאים תוכנית אימון בהתאמה אישית וממוקדת במטרה. אפשר לקבוע אימונים בחדר הכושר המועדף עליכם, או בחדר הכושר שלי.
  • הליכה נורדית – אחד משיטות האימון הפופלריות בשנים האחרונות. השיטה מפעילה יותר מ- 90% משרירי הגוף, שורפת המון קלוריות והיא הרבה יותר אפקטיבית בהשוואה להליכה רגילה. השיטה מתאימה לכל גיל ומתאימה גם לאנשים בעלי מוגבלות גופנית, משפרת בעיות גב, ומסייעת בשחרור מתח מאזור הצוואר והכתפיים.
  • TRX – אימון נפוץ תוך שימוש ברצועות מיוחדות המשמשות לאימון שמתבצע כנגד משקל הגוף. את האימון ניתן לבצע בכל מקום וניתן להתאים את הרצועות לדרגת הקושי שלכם כדי לבנות מערך תרגילים יעיל. מאחר וקיים מעבר מהיר יחסית בין תרגיל לתרגיל, השיטה ממקסמת את האימון במינימום זמן.
  • אאוטדור פיטנס – אם אתם חולמים להגיע לקרבי, בטח אתם כבר יודעים שצריכים להתכונן לקראת הרגע הזה ולהיכנס לכושר. אאוטדור פיטנס מתבסס על אימון חוץ מחזורי, תוך שילוב תרגילי TRX שנשענים על משקל הגוף.
 
 
 

מה היתרונות שלי?

 
במחיר אחד אתם מקבלים 3 אלמנטים מנצחים:
  • התאמת תוכנית אימון שבועית
  • אימון אישי על ידי מאמן מוסמך

כמאמן כושר, אני אהיה עבורכם שותף מלא לדרך ואלווה אתכם באופן אישי לאורך התהליך. ניתן לקבוע אימון אישי או קבוצתי בכל גיל. האימון הקבוצתי מתבצע בקבוצות של נשים בלבד, גברים בלבד או מעורב – בהתאם להעדפתכם.

לאורך כל התהליך אני נמצא אתכם בקשר רציף, ומבצע את כל הבדיקות הנחוצות כדי לדייק את האימון שלכם (בדיקת מדדים, אחוזי שומן, היקפים, וגם קריאה ומעקב של בדיקות דם). בהתאם לבדיקות אלה, אני ממשיך לבנות עבורכם את האימון האידיאלי עבורכם, תוך התייחסות לקשיים ולאתגרים שאני רואה שאתם מתמודדים איתם.
 
אם ניסיתם בעבר להיכנס לכושר או לרדת במשל, אם קשה לכם למצוא את המוטיבציה בהתמדה, אם אתם עדיין רוצים שינוי – אני כאן בשבילכם. לתיאום אימון ניסיון התקשרו: 077-3164821